Agencja

websky agencja

Jesteśmy interaktywną agencją specjalizującą się w rozwiązaniach internetowych. Od ponad 10 lat pomagamy naszym Klientom budować wizerunek oraz efektywną komunikację marketingową w Internecie. Zdajemy sobie sprawę z nieograniczonego potencjału "sieci" i przekładamy to na sukces firm.

 

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu serwisów stawiając na „usability”, czyli użyteczność pozwalającą na intuicyjne i funkcjonalne poruszanie się po stronach, nie zapominając o atrakcyjnym wizerunku.


Gwarantujemy komfort współpracy poprzez indywidualne podejście, otwartość na nowe pomysły i profesjonalizm w działaniach.

 

Łączymy nasze kompetencje i pasje, pracując na rozpoznawalność Państwa firmy w Internecie.

 

Zespół websky

Siłą websky jest przede wszystkim zespół pełnych pozytywnych emocji i pasji ludzi.  Razem nie tylko pracujemy (analizujemy, wytyczamy cele, dyskutujemy, konstruktywnie spieramy, kreujemy, opracowujemy, testujemy i wdrażamy), ale również łapiemy twórczy oddech w biurze delektując się „espresso z pianką”, bądź intensywnie wykorzystujemy czas poza biurem grając w tenisa, piłkę nożną, trenując biegi, jeżdżąc na nartach. 

 

Lubimy to, co robimy. :)